ZÁPAD USA

INFORMACE

Délka zájezdu: 17 dní/15 nocí

21.03. – 06.04. 2019     Cena: 75 990,- Kč/osoba

18.04. – 04.05. 2019     Cena: 75 990,- Kč/osoba

16.05. – 01.06. 2019     Cena: 75 990,- Kč/osoba

13.06. – 29.06. 2019     Cena: 79 990,- Kč/osoba

11.07. – 27.07. 2019     Cena: 79 990,- Kč/osoba

08.08. – 24.08. 2019     Cena: 79 990,- Kč/osoba

05.09. – 21.09. 2019     Cena: 75 990,- Kč/osoba

03.10. – 19.10. 2019     Cena: 75 990,- Kč/osoba

31.10. – 16.11. 2019     Cena: 75 990,- Kč/osoba

V ceně zájezdu:

 • Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní
 • Služby dvou delegátů a řidičů po celou dobu zájezdu
 • Zpáteční letenka včetně všech poplatků
 • Odbavené zavazadlo
 • Autorizovaný vstup do USA - ESTA
 • Cestovní pojištění a pojištění CK proti úpadku
 • Veškerá doprava v USA
 • Vstupy do všech národních parků
 • Vstup na Coit Tower (San Francisco)
 • Jízda tramvají Cable Car (San Francisco)
 • Vstup do indiánské rezervace Antelope Canyon

Cena nezahrnuje:

 • Jídlo během dne (obědy a večeře)
 • Vstupy na další atrakce dle vlastního uvážení

Program zájezdu

SAN FRANCISCO

První zastávkou na naší společné cestě je město typické svým kopcovitým terénem, který pocítíme zejména během jízdy tramvají a při procházce nejklikatější ulici Lombard Street. Navštívíme dominantní památku Golden Gate Bridge, projdeme se po promenádě a návštívíme Fisherman's Wharf a Pier 39. Nevynecháme ani ikonické domy Painted Ladies a vyhlídku na celé město Twin Peaks. V neposlední řadě si dopřejeme odpočinek na místních plážích.

LAKE TAHOE

Další zastávkou je největší horské jezero Severní Ameriky. Lehká turistika v podobě procházek po místních stezkách bude kombinována odpočinkovými aktivitami, jako například koupáním v jezeře, místními označovaném jako „havajské jezero“. Spatříme vodopády Lower Eagle Falls a Cascade Falls, vydáme se prozkoumat přírodu do Bliss State Park, kde nás nejznámější stezka Rubicon Trail zavede až na pobřeží. Koupání bude možné na nejkrásnějších písčitých a oblázkových plážích Chimney Beach, Creek Beach a Whale Beach.

YOSEMITE & SEQUOIA NATIONAL PARK

Na naší cestě navštívíme také světoznámé národní parky s úchvatnou nedotčenou přírodou. V Yosemitu nás budou čekat nejznámější vyhlídky Glacier Point, Taft Point, Tunnel View a Washburn Point. Procházka údolím po Mist Trail nás zavede k vodopádům Vernal Falls. Po přesunu do NP Sequoia budeme mít možnost spatřit největší strom světa General Sherman Tree spolu s President Tree a McKinley Tree a zdolat nejvýše položený vrchol parku Moro Rock.

LAS VEGAS & DEATH VALLEY & HOOVER DAM

Z národních parků se přesuneme do centra zábavy a hazardu. První zástavka bude u ikonické cedule Las Vegas Sign, navštívíme největší hotely a kasina světa, která se nacházejí v srdci Las Vegas na ulici The Strip. Na své si přijdou i milovníci nakupování, a to v North Premium Outlets. Při přesunu z Las Vegas navštívíme park Death Valley a jeho nejznámější místa Mesquite Flat Sand Dune a Devils Golf Course. Zastávkou na naší cestě je rovněž přehradní nádrž Hoover Dam.

BRYCE CANYON & ZION NATIONAL PARK

Ve státě Utah zamíříme do národního parku Bryce Canyon, kde se vydáme po cestě Rim Drive k 13 vyhlídkám, které nabízí impozantní pohledy na kaňon. Další zastávkou je národní park Zion se svými neméně známými výhledy a opuštěným městem duchů - Grafton. Nevynecháme ani vyschlé řečiště Antelope Canyon, nacházející se v indiánské rezervaci a podnikneme krátkou procházku pouští k meandru řeky Colorado - Horseshoe Bend.

GRAND CANYON & ROUTE 66

Naše cesta bude pokračovat do Arizony, kde navštívíme chloubu tohoto státu. Z Grand Canyon Village se přesuneme k nejkrásnějším vyhlídkám a sestoupíme i níže do kaňonu po stezce Bright Angel Trail, která vede až na samotné dno koryta řeky Colorado. Nenecháme si ujít ani západ slunce a pozorování noční oblohy. Po cestě do LA navštívíme nejdelší zachovalý úsek Route 66, město duchů Oatman a typická americká bistra.

LOS ANGELES

Naší poslední zastávkou je velkoměsto, které má rozhodně co nabídnout. Čeká nás návštěva Downtownu, který je pro města jako Los Angeles typický svými mrakodrapy, dále zábavní park a pláže v Santa Monice, Griffith Observatory a vyhlídka na známý nápis Hollywood. Další zastávkou je Walk of Fame a luxusní čtvrt Beverlly Hills s jednou z nejznámějších nákupních ulic Rodeo Drive. Před odjezdem navštívíme také Malibu s možností koupání na místních plážích.

Podrobný program zájezdu zašleme v případě zájmu na Vaši emailovou adresu.

rezervace zájezdu

Zavřít